Pokud vlastníte bazén na zahradě, tak samozřejmě budete potřebovat taky nějaké bazénové vybavení. Protože bez bazénového vybavení by to bylo třeba takové, že by se vám voda rychlé zkazila a bylo by to škoda. Co by na to řekly děti? A to samozřejmě nikdo nechce. Tady je totiž nutné, aby se taky bazén udržoval, hlavně aby voda zůstala průzračná, čistá a hlavně nezávadná. Protože opravdu není nic horšího, než když se chcete zchladit ve vlastním bazénu, který je opravdu špinavý. Nejvíce mě tam taky vadí, když si třeba vlezu do bazénu a plave tam mrtvý hmyz. Opravdu mě to nebaví stále vytahovat s nějakým malým sítkem. Myslím, že to taky jistě znáte.

Chutné osvěžení u bazénu.

Tak jsem si řekla, si pořídím bazénový vysavač. Ze začátku jsem si říkala, jak to asi může fungovat. Protože já jsem měla vysavač pouze za to, že se s ním vysává suchá podlaha. Ale voda? Jenomže potom jsem si na internetu našla, co to bazénový vysavač je. A musím říct, že mi to docela překvapilo. A řekla jsem si, že když si bazénový vysavač pořídím, už https://www.psc.cz/cz/praha/praha-hl.m./praha/nad-malym-mytem/ nebudu muset nikde lítat s malým sítkem a vyhledávat v mém bazénu hmyz, který tam omylem spadl.

Mám ráda čistý bazén.

Líbí se mi, když je voda čistá, navíc mám malé děti, takže chci, by se děti koupaly v nezávadné vodě. A sice v bazénu máme chlor, ale znáte to. Třeba tam spadne nějaký bordel a je opravdu lepší, když použijete bazénový vysavač. Protože některá špína a bordel v bazénu se drží opravdu dole na dně a je opravdu složité to nějak odstranit. Nikdy by mě nenapadlo, že si ušetřím tolik času, když si pořídím ten skvělý bazénový vysavač. Jsem vážně ráda, že jsme na to přišla, protože už bych ani nespočítala, kolik obyčejných malých sítek jsem zničila, když jsem lovila bordel na dně bazénu. To se jistě i sousedi museli smát, když mě někdy viděli čistit bazén. Tak to zkuste s bazénovým vysavačem. Změnu uvidíte.