Nejen ženy, ale i muži si přejí to, aby jejich vypracované a výstavní tělo bylo obklopené nejen svaly, ale i hezčím odstínem pokožky. A abyste nemuseli čekat pouze na letní sezónu a snažit se docílit tmavého zbarvení, můžete si dopřát o něco větší komfort a navštívit solárium Brno, kde vám snědou pokožku přinesou vychytané a naprosto bezpečné stroje, ze kterých si vyberete ten, který bude vyhovovat vašim požadavkům.

solárko

Už žádná červená kůže

Každý z vás minimálně jednou v životě zažil ten bolestivý pocit a na oko nevzhledný pohled na spálenou kůži, díky špatně zvolenému ochrannému faktoru nebo tomu, že se mu zcela vyhnul. Zbytečně se však netrapte tím, že se vám to s příchodem prvního sluníčka stane znovu a místo toho se odhodlejte navštívit naše solární studio, ve kterém na vás čeká špičkové vybavení.

  • Celkem 8 strojů se vám může postarat o bezchybné a rovnoměrné opálení, a to bez následků červené a spálené kůže.

Všechno záleží na tom, jaký typ pokožky máte a od toho bude i záviset výběr solárního zařízení, které vám přinese odstín snů. Jestli jste příliš světlý typ, zvolte pro začátek slabší opálení a postupem času – tedy díky pravidelným návštěvám, si můžete úroveň opálení zvyšovat.

bikiny

Nabídka pro každého

Ať už toužíte po vertikálním nebo horizontálním typu umělého opalování nebo si chcete vyzkoušet kolagenové solárium, věřte, že u nás nalezete všechno.

  • Přijdete si tedy na své a dopřejete si pohodlí, po jakém toužíte a odstín pokožky, jaký očekáváte.

I díky soláriu si můžete připadat krásnější, sebevědomější a užívat si sluníčko i venku díky pocitu, že vaše pokožka je dokonale připravená na sluneční paprsky.
Buďte přitažlivější pro sebe a své okolí a dopřejte si chvilku odpočinku a samozřejmě i pár minut krásy díky tomu, že navštívíte naše obrovské a vyhlášené studio. Litovat jistě nebudete, protože budete odcházet s pocitem, že to stálo za to.