Hubnutí je věda, které rozumí jenom málokdo. Pokud je i pro vás velkým otazníkem, jak se ostatním povedlo snížit jejich váhavou hmotnost na minimum a vám pořád ne, možná na to jdete špatně. Problém zpravidla nastává už na začátku samotné diety, kdy si zvolíte špatný typ a nedodržujete postupy, kterými byste se měli řídit.

V případě ketonové diety Prodietix se vám to nestane, protože má jasná pravidla a dokonce i jídelníček, pomocí kterého budete přesně vědět, co jíst, abyste zhubli.

syrová zelenina

Ketóza je při úspěchu klíčová

Jev, jakým je ketóza nastává v našem těle po viditelně vyšším příjmu bílkovin a vyloučení sacharidů. Dieta, které hlavním cílem je vyhnout se příjmu jakéhokoliv cukru a tuku se však chlubí obdivuhodným postupem. Aby se tělo dostalo do fáze ketózy, nesmíte si dopřát nejen sladkosti, ale ani pečivo, brambory, těstoviny nebo jiné potraviny, které obsahují sacharidy. A to platí i pro luštěniny.

Uspořádat si však dietní plán a jídelníček z dostupných potravin v obchodě a současně se naučit jíst něco nového – je náročný proces, který byste možná sami nezvládli. Právě z toho důvodu, aby pro vás byla dieta účinná a snadná, si můžete na internetových stránkách zakoupit hotové pokrmy a nápoje, které lze kombinovat a které vás budou držet ve formě.

V hlavní roli zelenina

Dostatečný příjem zeleninových pokrmů vás dobije energií a rovněž se díky ní nebudete cítit hladoví. Její množství by se mělo pohybovat ve vysokém dávkování. Ne však více než 1 kg denně. Jíst byste rovněž měli čerstvou a nejlépe domácí zeleninu, pokud ovšem máte tu možnost.

V případě, že ne, nezapomeňte si ji vždy před konzumací pečlivě omýt.

sklenice vody

Tekutiny přispívají k úbytku váhy

Není to jenom fyzická aktivita, která se podílí na snížení hmotnosti. Je to i pitný režim, který by měl být v rozmezí alespoň 3 litry čisté vody denně. Při tyto dietě se sice nebudete muset trápit pocením v posilovně, ale na pití vody rozhodně nesmíte zapomínat.