Říká se, že láska zahřívá. Ať jste milovaná a milujete sebevíc, v zimě je stejně nezbytné využít i teplého oblečení. To, že jste zachumlaná od hlavy až k patě, ovšem neznamená, že nemůžete vypadat skvěle. Šátky a šály jsou skvělým způsobem, jak si udržet krk a hlavu v teple a zároveň mohu být báječným doplňkem, který celý Váš outfit oživí.
 uvázané šátky
Zatímco někdo nemá rád balení se do několika vrstev oblečení, mnohé z nás však vědí, že čím více oblečení, tím větší příležitost vyniknout. Jestliže vyrazíte na nákup zimních doplňků, zaměřte se na šátky a šály, které nejsou usedlé. Lehké a tenké šátky jsou decentní ozdobou, kterou užijete nejen na ulici, ale můžete si je nechat jako doplněk k oblečení, které nosíte uvnitř v teple. Pokud vsadíte spíše na silnější šátek, či šálu, rozhodně Vám bude větší teplo, ale musíte počítat s tím, že parádu naděláte pouze venku.
 
Při výběru barvy se zaměřte na takovou, která bude ladit k Vašemu kabátu, botám a dalším doplňkům. Jestliže nosíte jednobarevný kabát, potom určitě vsaďte na barevnou, trochu extravagantní šálu. Pokud hledáte šátek, který se bude hodit nejen k bundě, ale i k oblečení pod ní, potom vybírejte spíše méně barev a jednoduché vzory. S klasickou černou, či šedou určitě chybu neuděláte. Rozhodně ale myslete na to, aby šála ani šátek nesplynuly s vrchním oblečením, ale naopak s ním kontrastovaly.
Šály a šátky
Jestliže nemáte ráda čepice, zkuste si šálu či šátek dát prostředkem na hlavu a poté zbytek omotat kolem krku. Nejen, že to vypadá opravdu elegantně, ale bude Vám navíc teplo.
 
V zimě však myslete hlavně na to, že prvotním úkolem těchto doplňků je ochránit Vás před mrazem. Proto vybírejte nejen podle vzhledu, ale i podle funkčnosti, abyste místo parády venku, nakonec nedělali parádu v pyžamu v posteli s horkým čajem a chřipkou.