Ti z vás, co vlastníte nemovitost, jako například dům se zahradou či komerční pozemek, se dřív nebo později setkáte s nutností plotu nového. Stále větší oblibě se těší betonové ploty montazmpc.cz. Proč právě betonové? Jaké jsou jeho výhody? Plot ze dřeva musíte ideálně jednou za rok natřít. U živého plotu si připravte ostré nůžky, budete ho muset stříhat nejlépe dvakrát ročně, na jaře a na podzim, aby pořád vypadal skvěle. Také vám nikdo nemůže zaručit, že vám živý plot nepřidělá starosti s různými nemocemi rostlin. Beton je oproti tomu unikátní, že ho nemusíte nijak zvlášť udržovat. Maximálně ho můžete natřít nátěrem na beton a pak ho můžete postříkat hadicí či vysokotlakým čističem, když se vám zdá plot špinavý, a to je veškerá vaše práce s ním.

štípaný kámen grafit

Betonové ploty dneska můžou i skvěle vypadat. Nejběžnějším dekorem je vzhled skládaných štípaných kamenů v šedé barvě. Taktéž můžete mít beton hladký, rovné cihly, nerovné cihly, skládaný kámen, kombinovaný kámen, mřížka s kamenem, skládané dřevo, prkna, nebo dekory i lze všemožně kombinovat. Pokud se vám ovšem nezamlouvá šeď betonu, nemusíte se s ním spokojit. Na výběr máte i z dalších barev jako pískovec, hnědé dřevo či grafit. Další důvody, proč si betonový plot pořídit, jsou dostatek soukromí, hluková a povětrnostní bariéra, bezpečnost, na pozemku zamezíte uniknutí vašich mazlíčků nebo vniknutí cizích nebo divokých zvířat a také nepotřebujete stavební povolení na realizaci plotu. Nemáte-li ponětí, jak se takový betonový plot staví, je to v podstatě jednoduché.

betonový plot s mřížkou

Nejdříve se ukotví sloupky a do nich se vkládají předem odlité betonové desky. Ploty jsou vysoké od padesáti centimetrů až do výšky tří metrů. A kde seženete takový plot? Na našem webu dostanete ty nejlepší a nejkvalitnější služby, co se plotů a příslušenství týče. Načerpejte zde inspiraci a nechte profesionály, aby se vám o realizaci nového plotu postarali od návrhu až po zdárnou montáž.

Jen s kvalitním plotem se budete na své zahradě cítit vždy bezpečně.