Při výběru bydlení hraje důležitou roli každičký aspekt. Bereme na vědomí všechny detaily i veškeré závažné úvahy. Chceme, aby se nám v budoucím domově dobře žilo, aby vypadal podle našich představ, abychom se v něm cítili příjemně a dobře, abychom byli spokojení s velikostí a stylem bydlení.
V první řadě se díváme po domě nebo bytě. Tyto dvě rádoby stejné záležitosti mají mnoho rozdílného. Pokud jste si vybrali dům, pak jste jistě narazili na druhý důležitý aspekt a to je cena. Každý si nemůže dovolit stavět vlastní dům za desítky milionů, což nás přivedlo na myšlenku, že vyrobíme mobilní domy stejně kvalitně a dobře, aby z nich mohl být plnohodnotný dům, ale s takovou pořizovací cenou, na kterou dosáhne každý.

mobilní dům

  • Co je výsledkem?
  • Celoroční mobilní dům, který je kvalitní, ale zároveň pohodlný, komfortní a vizuálně pohledný. Udělali jsme jej takový, aby představoval moderní bydlení. V takovém obydlí nic nechybí. Je zde naprosto vše potřebné.

Bydlení pro všechna roční období

Jakmile zohledníte cenu stavby, výstavby, koupě pozemku a nákladů na vybavení celé domácnosti, už se to pěkně prodraží. Náš dům bude kompletní. Postavíme jej úplně nový a krásný. Navíc hotové obydlí dovezeme pomocí naší profesionální přepravy a ustavíme. Celý objekt už může být také vybaven. Tuto možnost si můžete sami zvolit. Buďto bez vnitřního vybavení, nebo rovnou s kompletním sortimentem pro bydlení. Díky tomu můžete bydlet ze dne na den, aniž byste museli cokoliv zařizovat. Bydlení bez starostí, to jsou mobilní domy celoroční. Ani zateplení není problém. Speciální technologie PUR pěny zajistí velice kvalitní izolační vrstvu, která odolá v zimě i velkým mrazům, aniž byste poznali rozdíl v porovnání s běžnou zděnou stavbou.

dům mobilní

Obydlí je velice sympatické svou estetickou formou. Zvenku může mít hned několik variant úpravy. Jedná se o útulné leč moderní bydlení. Nároky dnešních uživatelů se stupňují a díky tomu jsme obydlí upravili do podoby, ve které jej znáte dnes. Obydlí jsou moderní, útulná a přesto stále energeticky nenáročná.