Rohová sedačka může být dokonalou dominantou hlavně větších obývacích pokojů, kde je hodně místa pro tuto pohovku větších rozměrů, neznamená to však, že si ji nemůžete pořídit i do menšího bytu. Velká většina modelů je rozkládací a obsahuje vlastně dvojlůžko, které může být určeno pro každodenní spaní, nebo jen pro občasné přespání a také bývá vybavena úložným prostorem, který se může hodit nejen pro uschování peřin, ale i třeba zimního oblečení a podobně.
Ve velkých obývacích pokojích může být rohová sedačka i ve tvaru písmene U a tím pádem se u Vás pohodlně usadí i hodně velká návštěva.

V menších prostorech, kde potřebujete tuto pohovku využívat na spaní, je důležité si přeměřit místo, které pro ni máte vyhrazeno a hlavně si dobře rozmyslet, na kterou stranu chcete umístit její roh. Jak už tedy bylo řečeno, tato pohovka může být dokonalým bytovým vybavením jak pro velké tak pro menší obývací pokoje.
V naší opravdu rozmanité nabídce najdete spoustu různých modelů, v nejrůznějších tvarech, velikostech, rozměrech s různými potahovými materiály, v rozmanitých barvách a samozřejmě také ve velmi moderních vzorech. Mohou mít roh vpravo nebo vlevo, mohou být ve tvaru písmene U, mohou být malé i velké. Také je potřeba rozlišovat pohovky pro každodenní spaní a ty, které jsou jen na občasné přespání.

A nezapomeňte na možnost úložného prostoru či dalšího možného vybavení vaší nové pohovky.
Takže jakmile jste rozhodnuti a máte představu, jakou sedací soupravu byste si přáli, tak vstupte do naší nabídky a vybírejte. Nezapomínejte, že kromě důležitých parametrů, které zde již byly zmíněné, je také důležité, aby Vaše nová rohová sedačka ladila se zbytkem vybavení Vašeho interiéru. Takže i na barvě a vzoru hodně záleží. Náš výběr je obrovský, takže jistě najdete, co hledáte.