Taková taška není https://www.tvar-kt.cz/ jen pro doplnění našeho outfitu, ale představuje také praktickou možnost, jak mít sebou vše, co potřebujeme mimo domov.
Dnešní oblečení je většinou bez kapes a ruku na srdce, i kdybychom kapsy měli, asi by vypadalo dost hrozně mít je nadité až po okraj. Právě proto si řada z nás myslí a to oprávněně, že je kabelka perfektním řešením pro každý všední den.

kabela přes rameno

Co by nemělo chybět ve vaší skříni
V první řadě musíme podotknout, že si pouze s jednou rozhodně nevystačíte. Pokud vaše finanční situace neumožňuje nákupy každý rok, pak si pořiďte kousek, který tolik nepodléhá aktuálním módním trendům.
Měla byste být však pyšnou majitelkou těchto miláčků:

  • malé kabelky přes ramenonebo i větší „crossbody“
  • tašky typu „grab“
  • psaníčka

Stále více oblíbené crossbody
Hodí se pro každodenní nošení a představují dva způsoby držení. Buď si je hodíte jen tak přes rameno a máte volné ruce, nebo je držíte klasicky jako králíka za uši. Nejvíce oceníte jejich univerzálnost, kdy si můžete vzít na sebe sportovní i elegantní oblečení. V obchodech na vás budou čekat tyto krásky v různých barvách a provedeních. Vždyť vaše kamarádka nemusí být velká jako pytel od brambor, i malá kabelka totiž udělá velkou parádu.

„Grab“ jsou prostě držáky
Pokud víte, že vás popruh spíše obtěžuje a vy se obejdete i skvěle bez něho, pak zvolte tento typ tašky. Jedná se typově o řadu s malými uchy, takže se vám bude nosit určitě velmi pohodlně.

malá kabelka

Neotřelé psaníčko
Tento typ si většinou vybavíme, když se chystáme do vybrané společnosti. Jejich kompaktní velikost a tvar jim dodává na eleganci. Jednotlivé modely se pak mezi sebou liší designem, tvarem a zapínáním.
Letos očekávejte zejména velkou hravost ve tvarech i barvách.Značnou roli hraje především retro styl, který snad bude v módě vždycky. Pokud máte ráda geometrické tvary, pak si určitě koupíte elegantní boxy do ruky nebo na delším popruhu.
V barvách se můžete trochu více odvázat. Rozzáří vás žlutá nebo modrá. Chybu neuděláte, ani když sáhnete po olivové, hnědé nebo vínové klasice.