Bez ohledu na roční období, sukně se považuje za část oblečení, která je nejen nesmírně módní a všestranná, ale i trendem, a to v průběhu celého roku. Obléknout si ji můžete na jakoukoliv příležitost a vypadat budete pořád elegantně a náramně sexy!
Jaké sukně jsou považovány za ty nejvíce nošené a oblíbené?
květované sukně

1                   ÁČKOVÝ STŘIH

Sukně, které jsou „Áčkového“ střihu byli na vrcholu už v letech našich babiček. Byli vzdušné, módní a ženy si v nich připadali jako princezny. Není to však minulost a právě sukně tohoto střihu jsou doteď velmi žádané a vyhledávané mezi ženami. Nezáleží na tom, jestli jsou dlouhé nebo krátké, je totiž úžasné, kolik tyto sukně nabízí variant a možností, jak si ozvláštnit váš šatník.

2                   POUZDROVÉ SUKNĚ

Mezi jedinečný typ sukní patří bezesporu právě ta pouzdrová. Díky její střihu, se žena cítí v tomto kousku žádaná a přitažlivá. Její obtáhnutý vzor a zdůraznění všech pozitiv, které si vaše postava zaslouží vyzdvihnout, je pro tuto sukni ideální. Dopřávají si ji převážně ženy hubenější postavy, ale v žádném případě nejsou zakázané ani pro ženy boubelky. Důležité je vybrat správnou velikost a tuto sukni můžete zařadit do vaší sbírky i vy.
dívka na pobřeží

3                   DLOUHÉ SUKNĚ

Jestli ještě nemáte žádnou dlouhou sukni, která by vám sahala až ke kotníkům, jste hodně pozadu! V každém šatníku nesmí za žádných okolností chybět takový skvost, jakým je dlouhá a elegantní sukně, která se hodí ke všemu. Kombinovat ji můžete s obyčejným tílkem a dokonce i teniskami. Ještě populárnější jsou otevřené dlouhé sukně, které jsou dobře větratelné a pohodlnější při chůzi. Každopádně jestli ji ještě nemáte, běžte se hned po nějaké rozhlédnout.
Tak co milé dámy? Máte alespoň jednu z těchto sukní doma ve vašem šatníku? Sukní totiž nikdy není dost a i z toho důvodu, byste si jich měli pořídit dostatek. Jsou mnohem více kombinovatelné a praktičtější než samotné šaty. A jsou trendem bez rozdílu na období a příležitost už mnoho let.