Spousta lidí se vrhla do podnikání. Je to naprosto samozřejmá věc, že lidé chtějí vydělávat sami na sebe, a ne na šéfa, který zpravidla bývá nepříjemný a nedává svým zaměstnancům naději na lepší časy. Pracovat sám na sebe a vydělávat spoustu peněz, to je sen každého začínajícího podnikatele či živnostníka. Někdy se opravdu daří, chce to hlavně pevné nervy a vytrvalost, která mnohdy nezkušeným začínajícím podnikatelům samozřejmě schází. Pak dochází k finančním ztrátám a samotný podnik či živnost se ocitnou na hranici, která je buď vrátí zpátky do hry, nebo definitivně skončí. Ať už se jedná o malou firmu nebo podnikatele, kteří se dostanou vlivem nějakého zanedbání do finančních potíží, je pro ně jedinou schůdnou cestou půjčka, která ale nebude dále zatěžovat firemní rozpočet.

kvetoucí mince

Každý se může dostat do problému

Finanční potíže se nevyhýbají ani podnikatelům. Ti to mají navíc oproti soukromým osobám mnohem těžší. Musí se postarat nejen o sebe, ale i o své zaměstnance, pokud tedy nějaké mají a nepracují pouze sami na sebe. Každého z nás může čas od času potrápit nedostatek peněz. V soukromé sféře si můžeme odpustit například dovolenou nebo nákup nového automobilu. Tyto věci se dají prostě odložit na příznivější dobu. Ale živnostníci a firmy musí jít neustále dopředu a řídit se poptávkou, která je pro ně tou nejdůležitější věcí. Zákazníci jsou navíc netrpěliví, a pokud začnou dostávat služby nebo výrobky se zpožděním, najdou si zcela jistě jiného dodavatele či poskytovatele služeb.

skládačka domečku

S námi se zase postavíte na vlastní nohy

Firmám a podnikatelům, kteří potřebují finanční pomoc, je určena hypotéka bez příjmu. Získat ji můžete bez zbytečného papírování, a to i se záznamem v registru. Je nám jasné, že banku nezajímá, co bylo příčinou zápisu, i když to mohla být pouze zapomenutá složenka v šuplíku.