Nutně potřebujete půjčit dodávku, na převoz většího nákladu, či svých věcí? Není problém, v dnešní době lze vše vyřídit rychle a za rozumnou cenu.

Půjčovna dodávek

Každý jednou z nás, zažije moment, kdy potřebuje převést nějaké věci, nebo nábytek, který se mu nevleze do osobního automobilu a dostane se do prekérní situace. V takovém případě není nic lehčího, než si půjčit dodávku od osvědčené firmy na trhu. Půjčovna dodávek, Vám nabídne výběr z velkého množství vozů, ze kterých si zaručeně vybere každý z nás.

dodávky na stěhování

Vozový park nabízí vozy, jako je Ford, Peugeot a v poslední řadě Citroën. Dále si můžete vybrat podle vašich nároků, na co zrovna budete dodávku potřebovat a jaké rozměry Vám budou bohatě stačit. V pronájmu je běžně zahrnuto několik důležitých věcí, bez kterých by dodávky neměli být. Po dohodě lze domluvit přistavení a odvoz vozidla, který samozřejmě podléhá pravidelnému servisu a navíc má prémiovou asistenční službu. Pokud si netroufáte na řízení těchto dodávek, lze domluvit řidiče a vy tak budete bez obav. Základem je zákonné a havarijní pojištění, jak v tuzemsku, tak i v zahraničích. Díky dálniční známce můžete jezdit v České a Slovenské republice po dálnicích zdarma.

stěhování do nového

K pronájmu dodávky je potřeba mít u sebe dva doklady totožnosti, u podnikatelů živnostenský list. V rámci zabezpečení firmy je zde nutná záloha 5 000 Kč, která Vám bude samozřejmě vrácená. Při rozkliknuti vozu se lze dozvědět cenu za pronájem vozu, ať už na den, nebo na více dní. Samozřejmě čím déle budete mít vůz půjčený, tím méně zaplatíte za jeden den. U každého vozu jsou podrobnější údaje a fotografie dodávky, jak vnitřku vozu tak jeho venkovní vzhled.

Než se tedy pustíte do stěhování, nebo do převážení materiálu na stavbu, vždy si dobře promyslete, jak moc se u toho nadřete a zda materiál vůbec do auta nacpete. Proto zkuste jednou udělat změnu a vypůjčte si automobil přímo od této zmiňované firmy, třeba si jí zamilujete natolik, že příště už bez přemýšlení zvolíte půjčení dodávky.