Jste z Hradce Králové a toužíte po zážitku, který vám utkví v paměti po celý život? Máte rádi adrenalin a rádi řešíte různé záhady a hlavolamy? Rádi se bojíte? Pokud jste na všechny otázky odpověděli ANO, vyzkoušejte naši únikovou hru v Hradci Králové enigmaescape.cz! Věřte, že nudit se u nás rozhodně nebudete!
Hledáte nevšední zážitek pro sebe, pro svou rodinu, přátelé nebo kolegy? Sháníte originální dárek, na který obdarovaný nikdy nezapomene? Pokud ano, vyzkoušejte naši únikovou hru. V únikové hře Enigma escape na vás čeká 75 minut přímo nabitých adrenalinem. Zažijete napětí, strach a emoce. Budete muset zapojit logické myšlení a vyřešit celou řadu hádanek. Jedno víme jistě, nudit se rozhodně nebudete!únik.jpg
Hledáte originální místo pro rozlučku se svobodou nebo místo pro teambuilding či firemní večírek? Už nehledejte, právě jste ho našli! V únikové hře na vás čeká plno nástrah, které budete muset, jako team, vyřešit. Pusťte se do práce a hledejte skryté předměty, kódy a jiné stopy, které povedou k vyřešení celé záhady.
Pokud rádi zapojujete logické myšlení, nenechte si ujít hru Dvojití agent, ve které musíte zjistit, kdo je ve skutečnosti váš kolega. Možná zjistíte, že to není člověk, za kterého se opravdu vydává.útěk ze scéby.jpg
Zapomeňte na starosti běžného života a nechejte se vtáhnout do děje plného adrenalinu. Objevte svět plný záhad a dobrodružství, na které jen tak nezapomenete. Pozvěte své kamarády a užijte si skvělý den plný záhad a napětí.
Cena jedné hry se odvíjí od počtu osob ve skupině. Hra je vhodná pro osoby starší 15ti let, pro mladší osoby v doprovodu starší osoby. Chcete vědět víc? Neváhejte a kontaktujte nás! Rádi vám zodpovíme všechny vaše otázky.
Chcete zažít nezapomenutelné dobrodružství? Pokud ano, vyzkoušejte únikovou hru. Jedno vám zaručujeme, nudit se rozhodně nebudete!