Někdy, i když se snažíme dodržovat zdravý životní styl, dodržujeme pravidelnou a vyváženou stravu, tak se i tak mohou projevit problémy s vypadáváním vlasů, problémy s kůží, bolestí kloubů a další zdravotní problémy. Může to být v době, kdy člověk zažívá více stresu, větší únavu, méně spí nebo prodělává nějakou nemoc.

kvalitní vlasy

I po prodělání nemoci se mohou objevit tyto problémy. Také během těhotenství, po porodu nebo při kojení. Někdy vlasy více padají na jaře, či na podzim a to i při pravidelné péči. Také během menstruačního cyklu lze sledovat změny na kůži i vlasech. Důvodů je hodně a mnohdy se na tom podílí více faktorů. Ty je potřeba vypátrat a snažit se najít řešení. Vlasům pomůže jejich pravidelné zastřihávání, vhodná péče i speciální přírodní přípravky. Někdy při velkém vypadávání vlasů je vhodné vlasy zkrátit a odlehčit jim. Také je potřeba doplňovat vitamíny a minerály, kterých ze stravy nemusí být dostatečné množství.

péče o pleť

Velkým pomocníkem pro problémy s vlasy, nehty a kůží je kolagen. Kolagen na vlasy pomůže s jejich hustotou, vypadáváním, kvalitou a přispívá i k rychlejšímu růstu. Kolagen také podporuje elasticitu kůže a přispívá k zmírnění vrásek i při problémech s celulitidou. Při pravidelném užívání kolagenu, tak uvidíte zlepšení na vlasech, kůži i nehtech. Ale také i na pohybovém aparátu. Takže i pokud vás bolí záda či klouby, tak je pro vás kolagen nejvhodnější. Je ideálním pomocníkem k tomu, aby se ženy cítili krásné, ale také zdravé a v plné síle.

Kolagen tak pomůže vyřešit mnohé problémy, které trápí ženy i muže. Je třeba ho brát pravidelně a dlouhodobě. A až zjistíte, jaký má dobrý účinek, tak ho budete chtít brát pořád. Je třeba ovšem myslet i na to, že je třeba potřeba doplnit i další vitamíny a minerály. Jde například o vitamíny B, A, K i D. Také magnesium i železo.