Zapomínáte na nejdůležitější jídlo dne? Nestíháte se ráno pořádně najíst, a tak trpíte až do oběda? Raději si přispíte, než někam vyrazíte, protože se těžko vstává z postele? Řešením je plnohodnotná náhrada stravy, kterou si jednoduše během několika vteřin dokážete připravit kdykoliv a kdekoliv tak, abyste měli dostatek živin na normální fungování těla. Tato strava je složená z mnoha vitamínů a prospěšných živin, které potřebujeme každý den, ale postrádá ty nezdravé složky, kterýma se cpeme jako smyslů zbavených. Žijte trochu zdravěji a doplňte svému tělu energii tím nejpřirozenějším způsobem a Vaše tělo Vám poděkuje v podobě energie a příznivých pocitů, které ucítíte prakticky s okamžitou platností.

váha a metr

Plnohodnotná náhrada stravy Vám zaručí správné fungování těla i mysli. Pokud do sebe nacpeme všechno, co se nám podaří v rámci krátké chvíle sníst, můžeme si zadělat na zdravotní problémy. Tento prostředek, toho jídlo, o kterém mluvím je prášek a se smíchání s vodou se z toho stane nutričně vyvážené jídlo plné energie. Mnoho různých receptů, jak si můžete toto jídlo zpestřit najdete na internetu, ale také na stránkách zakoupeného zboží. Zkuste smíchat chia semínka s tímto nápojem nebo si rozdrťte oříšky do Vaší dávky jídla a obohatíte tak své chuťové buňky.

Pokud Vám nápoj nechutná, může se upravit k naší chuti mnohem lépe a snadno, než má klasický nápoj chuť.

zdravé nápoje

Za vyzkoušení nic nedáte. Můžete nejdříve vyzkoušet tento pokrm jen k snídani a postupně ho zařazovat více a více. Aby si Vaše tělo na nový příjem potravy a výživných látek zvyklo, tak musíte jednat opatrně. Každý jedinec je trochu jiný a někdo reaguje na tuto potravu velice dobře i když vysadí jiné jídlo a někomu může způsobit pocity na zvracení. Tak či onak, je nutné abyste se dobře připravili a nepřeháněli konzumaci nápoje ve velkém množství, dokud se nebudete cítit lépe.