Moderní technický pokrok a tržní mechanismus nabízí široké spektrum výrobků a služeb, o nichž se lidem dříve ani nesnilo, K tomu všemu máme k dispozici Internet, takže si snadno vyhledáme to, po čem toužíme. Má to však jeden háček, a sice finance. Se stoupajícími cenami energií, potravin a pohonných hmot budou všechny služby i výrobky dostupné za vyšší ceny, a to mnohé z nás nutí k úsporným opatřením. Jedním z nich je soběstačnost v mnoha směrech, kde to jen jde. Máte-li k dispozici vlastní tažné zařízení na Fabii https://www.amsa.cz/Fabia-III, půjde to poměrně snadno, a hlavně velmi rychle a efektivně:

Škoda Fabia

Zednické, instalatérské, truhlářské a zahradnické práce – Češi jsou národem kutilů, a kdo si dovede poradit a zhotovit vlastní nábytek, rozvést vodu v domě, postavit zeď či sádrokartonovou příčku a starat se o vlastní zahradu včetně prořezávání stromků, ušetří velké peníze. A k tomu bude tažné zařízení na Fabii nezbytné, neboť lze pohodlně vše přivézt domů na přívěsném vozíku (hobbymarkety dokonce vozíky pronajímají).

přívěsný vozík

Dovolená bez cestovky – ušetřit lze i na cestovních kancelářích, navíc si naplánujete dovolenou podle svého a možná bude mít i lepší průběh. S tažným zařízením můžete podnikat výlety na kolech, máte-li k němu nosič kol, anebo lze vyrazit na vodu a vézt lodě na přívěsném vozíku s nástavbou. A pokud přece jen toužíte po mořské hladině, pronajměte si karavan a vycestujte do přímořského kempu třeba ve Španělsku v Canet de Mar.

Vlastní chalupa – chataři nepotřebují moc peněz, obvykle vystačí se skromným vybavením uvnitř a s menší zahradou kolem. Na chalupu ovšem budete převážet sekačku na trávu, nábytek, nové koberce, chladničku, stavební materiál či zeminu na zahradu, a to bez tažného zařízení nepůjde. Přívěsný vozík za auto si opětovně vypůjčíte, ale samotné tažné zařízení pronajímat pochopitelně nelze.