Stále více lidí si doma samo šije nejrůznější věci. Jsou mezi námi skutečně šikovné švadlenky, které umí víc než zahrnout záclony. Lidé si oblíbilo používat šicí stroj, protože se jim třeba nelíbí to, co seženou v obchodech. Dnešní móda není pro všechny, a pro mnoho lidí je stále těžší si vybrat. A proto mnozí oprášili šicí stroje. K šité je třeba mít nějakou tu výbavu, bez které to prostě nepůjde.

černá krajka

Základem je samozřejmě šicí stroj, na který navazuje zásoba látek, knoflíků, stužek a dalšího galanterního zboží. Hledáte i vy něco k šití? U nás najdete mnoho zboží, které by se vám mohlo hodit k tvoří nových oděv a dekorací. Takovým zbožím jsou i krajky, které jsou u nás k dostání v provedení madeira v několika barvách. Madeira se hodí nejvíce na výrobu halenek, spodního prádla a třeba i povlaků na polštář.

Její využití je velmi široké. Růžovou, černou i bílou krajku využijete kdekoliv. Má menší i větší očka, a je jen na vás, co z ní vytvoříte. Použít se dá na společenské šaty, sukně, i letní tílka. Fantazii se meze nekladou. I když jde o krajku, je velmi pevná a něco vydrží. Nebojte se experimentovat s látkami a vyzkoušejte z nich něco nového.

krajkové šaty

U nás se vybavíte
Nezáleží na tom, zda se šitím teprve začínáte, nebo šijete dlouho. U nás najdete všechno, co potřebujete. Máme různé látky, podšívky, jutu, módní doplňky, korálky, bižuterii – zkrátka u nás najdete hodně věcí, které by se vám mohly hodit nejen u šití. Náš obchod je prima, nakoupíte u nás věci na šití od A do Z a navíc za velmi příjemné ceny. Pravidelně dáváme věci do výprodeje, takže si k nákupu můžete přidat nějakou drobnost pro radost za pár korun. U nás najdete všechno a ještě ušetříte. Už nemusíte chodit po městě z obchodu do obchodu a hledat věci k šití, všechno najdete u nás na jednom místě. Ušetřete si peníze i čas nákupem u nás.