Většina žen si v dnešní době neumí představit fungování v kuchyni bez některých spotřebičů. Spousta z nich vám výrazně usnadní život. Mohou udělat spoustu práce za vás. Vybírat můžete z nabídky mnoha různých výrobců. Co by měla mít každá žena?

Ruční šlehač– znaly a používaly je hojně už naše babičky. Většina žen jej používá především ke šlehání vaječných bílků. Skvěle si poradí i s mixováním těsta na koláče. Hnětací háky vám umíchají kynuté těsto, nebo třeba těsto na koblihy. Tyčový nástavec vám pomůže vykouzlit jemné krémové polévky nebo omáčky. S čímkoliv si nevíte rady, s tím vám pomůže právě ruční šlehač. Dnes můžete vybírat z mnoha materiálů, jako je nerez či plast, a z nepřeberného množství barev. Můžete tak sladit vaši kuchyňskou linku s barvami vašich spotřebičů.

Robot– i ten sice znaly naše babičky, ale v dnešní době dosáhly takové vybavenosti a funkcí, že nebudete vědět, jaký si vybrat. Najdete je v nabídkách spousty výrobců, a stejně jako u menších spotřebičů i zde můžete vybírat z pestré škály barev. Zde musíte dbát na příkon a výkon, což záleží na tom, jak výkonný stroj potřebujete. Pokud chcete míchat těsta, je lepší vybrat kovový stroj. Ten má v nabídce z českých výrobců Eta s označením Gratus, který vám kromě vysoké životnosti, hezkého designu, příjemné ceny, nabídne i velké množství doplňků. S tímto robotem si například umelete kávu nebo namelete maso. Robot za vás nastrouhá ovoce, zeleninu, umíchá polevy, těsta, a pomůže vám se spoustou dalších prací. Pokud chcete mít barevného pomocníka, sáhněte po značce Sencor. Nabídne vám příjemnou cenu i hezké barvy. Pro velmi náročné kuchařky je na výběr barevná řada KitchenAid či Kenwood, které jsou ale velmi finančně nákladné.

Váha– kuchyňská váha je naprostý základ, co se týče vybavenosti našich kuchyní. Někomu se osvědčily digitální nové váhy, ale některé z nás nedají dopustit na staré váhy po našich babičkách a maminkách, u kterých bylo měřením dokázáno, že disponují vyšší mírou přesnosti.