Ne každý si může dovolit nákladnou rekonstrukci celého bytu. Existují ale i snadnější cesty, jak dát nový nádech vaše bytu či domu. Dokonalost je v detailech, protože právě ty dokážou hravě změnit celkový dojem. Tady je seznam věci, které vám doma jednoznačně nesmí chybět a díky kterým bude celý prostor působit luxusně.
vypínače nad schodama.jpg

Kvalitní osvětlení

Řekne vám to každý fotograf, správně světlo dokáže z každého obrazu udělat mistrovské dílo. Využijte osvětlení pro váš prospěch s přidejte díky němu vaše interiéru na zajímavosti. Zvolte zajímavě řešený lustr, designovou lampičku nebo bodové osvětlení. V posledních letech se také stává stále zajímavějším využití led osvětlení. Tyto pásky, které můžete získat ve všemožných barvách, vdechnou pokoji úžasnou atmosféru. Některé dokonce dokážou barvy měnit. Pomocí nich můžete podsvítit například sedací soupravu nebo stolek pod televizí. Jejich instalace je velmi snadná a zvládne ji i úplný začátečník

Vypínače a zásuvky

U osvětlení ještě chvilku zůstaneme. Detailem, který prostoru nutně dodá na eleganci jsou designové vypínače. Investice do nich není nijak náročná, ale dokáží opravdu divy. Vyměňte váš obyčejný za něco nového, nebudete litovat. Dnes se tyto doplňky vyrábějí v mnoha barevných i tvarových provedeních. Některé dokonce napodobují kovový vzhled. Navíc i na těchto kouscích je znát kvalita a dobře provedená práce.
spínač zapnuto vypnuto.jpg

Kreativní obrazy

Jen málo z nás se vyzná doopravdy v umění. Pokud chcete pozvednout například váš obývací pokoj, doplňte ho zajímavým obrazem. Vtip je v tom, že málokdo z vašich hostů bude schopný odhadnout, zda se jedná o obraz za tři tisíce nebo tři sta, či zda jste ho dokonce nenamalovali sami. Dnešní svět umění je opravdu kreativní a každý si přijde na své. Vyberte obraz, který se bude hodit do vašeho interiéru, v nejlepším případě by mohl obsahovat barvy, které se opakují i ve zbytku pokoje.