Zakázek bychom v dnešní době mohli najít spousty. Některé jsou ziskové a některé naopak ztrátové. Jestliže byste si chtěli zakázky evidovat, pak toho můžete jednoduše docílit. Jak? Můžete zkusit IZIO. Díky tomu budete schopni zakázky nejen založit, ale dokonce i rozdělit, což se rozhodně vyplatí. Výhodou je ještě navíc to, že na samém konci se vám ukáže, zda jste nějakou tu korunu vydělali. Kromě toho budete schopni dokonce zjistit, jaké je vlastně vaše pracovní tempo. Něco takového se jistě hodí.

poznámkový blok s fixou

Jestli je něco, co by měli všichni moc dobře vědět, pak je to to, že každá zakázka má svého manažera, který by za ní měl zodpovídat. Manažer by měl mít veškerý přehled o svých zakázkách. Díky společnosti IZIO budete mít přehled až do takové míry, že vám neunikne žádný důležitý termín.

Opravdu se evidence zakázek více než vyplatí. Pokud navíc budou evidovány správně, můžete sledovat průběh řešení a to od samého začátku až do úplného konce. Záznamy je navíc možné označovat jako finanční či soukromé.

Další výhodou je to, že záznamy je možné připomínat různým uživatelům systému. Je možné do nich zadávat i tu nejsnadnější cestu, přes kterou se dostanete jediným klikem na daný soubor. Není díky tomu třeba vkládat velká data na úložiště.
papírová pozvánka

Potřebujete si vytvořit kromě polí, která jsou běžná i taková, která mají názvy položek? I něco takového je opravdu možné. Na základě položek, které jsou vlastní, je možné zobrazit si i údaje, které jsou pro vás podstatné. Během jednoho okamžiku je tedy možné vyhledat potřebné zakázky nebo dokonce vytvořit webové stránky.

Je zde dokonce i možnost předem zkalkulovat zakázku. Jsou zde ale i jiné možnosti. Je možné dokonce zjistit odhadovaný čas pracovních činností. Tento program bychom mohli nazvat jako takový malý zázrak.

Pokud přemýšlíte o pořízení nástroje od IZIO, pak věřte, že rozhodně nešlápnete vedle. Evidence zakázek se stane rázem tím nejjednodušším vůbec.