Představte si následující situaci: Dva kamarádi, bývalí spolužáci ze střední školy, se potkají na ulici v městě, kde spolu navštěvovali čtyři roky stejné učebny, a vyváděli typická https://www.hedvabnastezka.cz/zeme/asie/indie/jidlo-a-piti/ studentská alotria. Oba dva byli sportovci, nadšení propagátoři zdravého životního stylu a byli si vědomi, jak důležitou roli hraje v životě strava.

Když odmaturovali a rozešli se a jeden z nich se dokonce odstěhoval na druhý konec republiky, neviděli se spolu třicet let. Jejich setkání po takové době však bylo velmi zajímavé. Zatímco ten, co zůstal ve svém rodném městě, propadl životnímu stylu, co vyznává většina dospělých lidí ve společnosti – stresující honičce s fastfoodovou stravou – hranolky, kola, pivo, hamburger, kafe atp.

pivní pupek

Ten druhý šel obtížnější cestou, ale stoupal vzhůru po žebříčku ke svému lepšímu jí s vyšším vědomím. Vyhýbal se důsledně stresu, namísto fastfoodu nakupoval potraviny ve zdravé výživě, dával přednost celozrnným obilovinám, zelenině, ovoci, ořechům a stal se z něj striktní vegan. Užívá pravidelně i vhodné doplňky stravy – Chlorellu, Spirulinu, zelený ječmen a také adaptogeny, co pomáhají se stresem a udržují hormonální rovnováhu včetně dostatečného vylučování testosteronu.

zdravá strava

Setkání dvou kamarádů přináší obrovské rozčarování – zastánce zdravého životního stylu vypadá mladě, tak zhruba na pětadvacet let, s hustými tmavými vlasy, je sexuálně aktivní, má atletickou sportovní postavu a vyzařuje z něj mnoho pozitivní energie. A ten druhý má pivní pupek, o vlasy již téměř přišel a zbytek jsou šediny, vrásčitá pleť prozrazuje jeho skutečný věk a navíc se shání po Viagře bez předpisu erectmax.cz, což je na rozdíl od adaptogenních bylinek obrovské riziko.

Je to, jako by se potkali otec se synem. Vidíte, jak málo stačí k tomu dosáhnout obrovského úspěchu ve svém životě? Musíte ale začít pracovat na sobě a nesmíte polevit. Musíte být důslední a nenechat se zviklat někým, kdo si myslí, že pivo a bůček nikomu neuškodí a tělo si to snadno přebere.